FILTRY HEPA

O firmie

Marss Filtry Hepa

Nasza firma - Marss Filtry Hepa - specjalizuje się w produkcji absolutnych filtrów powietrza HEPA od 1985 roku. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że wiemy, czego oczekują nasi Klienci. Tym samym po krótkiej rozmowie, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązanie dokładnie dostosowane do potrzeb Państwa firmy. 

Zajmujemy się produkcją filtrów absolutnych HEPA, EPA, a także filtrów dokładnych, kompaktowych oraz do sprężarek. 

Produkcja absolutnych filtrów powietrza HEPA

Wiemy, że inwestycje w technologie są fundamentem dla rozwoju naszej firmy. W związku z tym od wielu lat dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który niemal każdego roku jest unowocześniany. Dlatego też współpracując z nami, mają Państwo pewność, że w procesie produkcji naszych filtrów zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie oraz wysokojakościowe materiały. Dzięki temu wielu Klientów, którzy raz skorzystali z naszych usług, stają się naszymi stałymi partnerami biznesowymi.


Produkowane przez nas filtry są zgodne z normami EN 1822:2009, EN 779:2012 oraz ISO 14644.

Pracownicy - firmy Marss Filtry Hepa

Stawiamy na innowacyjną produkcję oraz doświadczenie pozwalające na fachowe doradztwo w zakresie doboru filtrów do Państwa systemów wentylacyjnych. 


Zespół naszej firmy to w większości osoby pracujące w Marss od wielu lat. Doświadczenie oraz zaangażowanie naszej kadry, sprawia, że chętnie Klienci korzystają z naszej oferty. Wartościami najważniejszymi dla naszej firmy są: wzajemny szacunek, praca zespołowa, chęć ciągłego rozwoju oraz możliwość wykorzystania indywidualnych zdolności

Wysokie standardy obsługi i produkcji oraz stałe doskonalenie naszej załogi przekładają się bezpośrednio na terminowość dostaw oraz decydują o wysokiej jakości naszych produktów i usług.

Inwestycje w innowacyjny park maszynowy oraz doświadczona kadra zapewniają stałą, doskonałą jakość naszych filtrów. Zapraszamy do współpracy!