MARSS FILTRY Hepa

O nas

Nasza firma – Marss Filtry Hepa – specjalizuje się w produkcji absolutnych filtrów powietrza HEPA od 1985 roku. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że wiemy, czego oczekują nasi Klienci. Tym samym po krótkiej rozmowie, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązanie dokładnie dostosowane do potrzeb Państwa firmy.

Zajmujemy się produkcją filtrów absolutnych HEPA, EPA, a także filtrów dokładnych, kompaktowych oraz do sprężarek.

Produkcja absolutnych
filtrów powietrza HEPA

Wiemy, że inwestycje w technologie są fundamentem dla rozwoju naszej firmy. W związku z tym od wielu lat dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który niemal każdego roku jest unowocześniany.

Dlatego też współpracując z nami, mają Państwo pewność, że w procesie produkcji naszych filtrów zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie oraz wysokojakościowe materiały. Dzięki temu wielu Klientów, którzy raz skorzystali z naszych usług, stają się naszymi stałymi partnerami biznesowymi.

doświadczenie w produkcji filtrów HEPA
Norma dla filtrów HEPA EN + ISO

Produkowane przez nas filtry są zgodne z
normami EN 1822:2009, EN 779:2012
oraz ISO 14644.

Pracownicy – firmy Marss Filtry Hepa

Stawiamy na innowacyjną produkcję oraz doświadczenie pozwalające na fachowe doradztwo w zakresie doboru filtrów do Państwa systemów wentylacyjnych.

Zespół naszej firmy to w większości osoby pracujące w Marss od wielu lat. Doświadczenie oraz zaangażowanie naszej kadry, sprawia, że chętnie Klienci korzystają z naszej oferty. Wartościami najważniejszymi dla naszej firmy są: wzajemny szacunek, praca zespołowa, chęć ciągłego rozwoju oraz możliwość wykorzystania indywidualnych zdolności.

Wysokie standardy obsługi i produkcji oraz stałe doskonalenie naszej załogi przekładają się bezpośrednio na terminowość dostaw oraz decydują o wysokiej jakości naszych produktów i usług.

Inwestycje w innowacyjny park maszynowy oraz doświadczona kadra zapewniają stałą, doskonałą jakość naszych filtrów.

Potrzebujesz porady?

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Producent filtrów MARSS zaprasza do współpracy!